Kalendář akcí

Kalendář akcí

Pokud si přejete být průběžně informováni o našich akcích, novinkách či aktuálním dění, můžete se zaregistrovat do naší e-mailové databáze ZDE. Svou registraci můžete kdykoli zrušit.

Pokud máte zájem o zorganizování skupinového psychosomaticky a emočně ozdravného prožitkového pobytu pro vaše spolupracovníky či blízké, kontaktujte nás na e-mailové adrese: eipei@eipei.eu. Můžete to zkusit také telefonicky na čísle +420 731 502 291. Předem prosíme o trpělivost a toleranci vůči rychlosti naší odpovědi, často jsme s našimi klienty v režimu dní s omezeným připojením k telefonu a internetu. 

Nejbližší veřejné skupinové akce:

TÝDEN PRO SEBE

 • prázdninový II. : sobota 17. 8. – sobota 24. 8. 2019
 • v babím létě: sobota 21. 9. – sobota 28. 9. 2019

(doporučené příjezdy 17:00-18:00, odjezdy po 14:00)
Místo konání: Orlické hory (okres Rychnov nad Kněžnou)
Průvodce/koordinátor: Robert Chlebik

Základní charakteristika a obsah pobytu:

 • Psychicky a fyzicky ozdravný intenzivní prožitkový pobyt
 • Prostředí a program umožňující odložit mobil, počítač a běžné každodenní povinnosti
 • Systematický návod na obrácení pozornosti na propojenost mysli, těla a emocí
 • Orientace v sociálním a prožitkovém naprogramování z minulosti a  záměrech do budoucnosti
 • Odhalení podvědomých návyků a možnost jejich přeprogramování
 • Systematický rozvoj pravé mozkové hemisféry, zejména technikou tzv. mindfulness
 • Intenzivní energetická cvičení – pět Tibeťanů, dech pěti elementů, automasáže, kvantová terapie
 • Prožitkové navedení směrem k harmonickému a energeticky průchodnému způsobu života, při kterém je možné výrazně pocitově navýšit úroveň životní energie a postupně snižovat potřebu konzumace jídla z důvodu emočního nedostatku 
 • Detoxikace těla a zprůchodnění tělesných energetických kanálů bude podpořena režimem konzumace syrové (nejlépe ovocné) stravy
 • Minimálně na 1 den bude doporučeno odlehčit zcela tělo od jídla, budeme společně konzumovat pouze tekutiny bez energetické složky (voda, čaj, …), účastníci mohou tento režim libovolně rozšířit na více dní
 • * UPOZORNĚNÍ: Účast na tomto pobytu může vést k významné změně stravovacích návyků a to, co do struktury, tak do množství přijímané potravy, které může být významně sníženo
 • Rozvíjení emoční inteligence – orientace v tzv. emoční mapě, spojená s následnou možností rozpouštění negativních tendencí a návyků (energeticky blokujících) a rozvíjení pozitivních návyků (energeticky průchodných) 
 • Po systematické předpřípravě využijeme několikadenní přítomností nasycený společný skupinový režim tzv. aktivního ticha 
 • Budování návyku pro kontinuální nadhled a emoční svobodu (s tímto návykem se účastníci vrací domů)
 • Účast na jednotlivých cvičeních bude pro všechny účastníky dobrovolná
 • V případě potřeby bude průvodce/koordinátor Robert Chlebik k dispozici k individuálním konzultacím s jednotlivými účastníky
 • Počet účastníků pobytu: maximálně 15
 • Ubytování: penzion v malebném prostředí Orlických hor, pokoje s vlastním sociálním zařízením 4 x pro 2 – 3 osoby, 1 x pro pro 4 – 6 osob, 2 společenské místnosti

Finanční příspěvek za účast na pobytu je ZCELA DOBROVOLNÝ. Před pobytem nevybíráme žádné zálohy, na začátku pobytu žádáme účastníky, aby uhradili náklady na ubytování, které činí 350 Kč/osoba/den, tj. 2450 Kč za celý týden. V závěru účastníci dobrovolně přispívají na stravu, organizační náklady, další rozvoj činnosti EIPEI a finančně odměňují práci průvodce/koordinátora.  

V dostatečném předstihu před pobytem pomáháme účastníky vzájemně propojit, aby se mohli dohodnout na spolujízdě na místo pobytu (tzn. řidiči, kteří mají místo ve svém autě, nabízejí možnost dopravy těm, kteří auto k dispozici nemají).  

Zájem o účast na pobytu „Týden pro sebe“ můžete potvrdit zasláním e-mailové zprávy na adresu: tydenprosebe@seznam.cz. Následně Vám budou zaslány další organizační detaily a potvrzena rezervace Vašeho místa.

 333 HODIN PRO SEBE

 • v termínu: sobota 27. 7. – sobota 10. 8. 2019

(doporučené příjezdy úvodní den před 17:00, odjezdy závěrečný den po 14.00)
Místo konání: Beskydy (česko-slovensko-polské trojmezí)
Průvodci/koordinátoři: Eva Hajduková & Robert Chlebik

V letošním roce jsme do naší nabídky přidali tento dvoutýdenní prožitkový pobyt na základě přání našich klientů, kteří dříve absolvovali pobyt „Týden pro sebe“ a vnímali, že by bylo velmi  příjemné a prospěšné práci se svou myslí a tělem ještě prodloužit a zintenzivnit. 

Přání plníme za asistence zkušených průvodců Evy Hajdukové a Roberta Chlebika, kteří v obdobné struktuře jako u pobytu „Týden pro sebe“ (viz. výše) účastníkům vytvoří chráněné prostředí, kdy se 333 hodin mohou spojovat především se sílou přítomného okamžiku a následně s tímto návykem mohou odjet zpět do svých domovů. 

 • Počet účastníků pobytu: maximálně 20
 • Ubytování: penzion v malebném prostředí Beskyd, pokoje pro 3 osoby, velká společenská místnost, možnost spaní také ve vlastních stanech v v okolí penzionu 

Finanční příspěvek za účast na pobytu je ZCELA DOBROVOLNÝ. Z organizačních důvodů budeme účastníky žádat, aby před pobytem uhradili nevratný rezervační poplatek, v přiměřené výši, na které se dohodnou s organizátorem. V závěru účastníci dobrovolně přispívají na stravu, organizační náklady, další rozvoj činnosti EIPEI a finančně odměňují práci průvodců/koordinátorů.  

V dostatečném předstihu před pobytem pomáháme účastníky vzájemně propojit, aby se mohli dohodnout na spolujízdě na místo pobytu (tzn. řidiči, kteří mají místo ve svém autě, nabízejí možnost dopravy těm, kteří auto k dispozici nemají).   

Zájem o účast na pobytu „333 hodin pro sebe“ můžete potvrdit zasláním e-mailové zprávy na adresu: eipei@eipei.eu. Následně Vám budou zaslány další organizační detaily a potvrzena rezervace Vašeho místa.

REGISTRACE DO E-MAILOVÉ DATABÁZE. Po zaregistrování budete průběžně informováni o našich akcích, novinkách a aktuálním dění. Svou registraci můžete kdykoli zrušit pomocí odkazu v našem newsletteru. 

* povinné údaje