Kontaktujte nás: +420731502291 | eipei@seznam.cz

Členové a spolupracovníci Evropského institutu psychosomatiky a emoční inteligence


Robert Chlebik

Předseda institutu.
Absolvoval doktorské studium v oboru strategické řízení na VŠE Praha a manažerský MBA program na Rochester Institute of Technology New York. Pracoval na manažerských a konzultantských pozicích v ČR, Švýcarsku a Kanadě. Od roku 2005 je zaměřen na personalistiku, psychosomatiku a emoční inteligenci. Prošel buddhistickým výcvikem v tradici Theraváda, absolvoval 21-denní proces přechodu na pránickou výživu s Henri Monfortem a pránické semináře s Jasmuheen a Akahi Salasem. Vytváří, organizuje a vede intenzivní prožitkové kurzy osobnostního rozkladu vedoucích především k prozření a odložení iluzorní identifikace s konceptem odděleného ega a k harmonizaci tělesné, emoční, mentální, duševní a duchovní složky člověka.


Henri Monfort

Francouzský šaman a terapeut narozen v Pointe du Raz v Bretani, nyní žijící v Nantes.
23. 11. 2002 nastoupil cestu 100% pránické výživy, bez jakékoli fyzické stravy. Zabývá se léčením lidí pomocí energetické harmonizace, provází tzv. 21-denními individuálními i skupinovými přechody na pránickou výživu. Vystupuje v dokumentu Viliama Poltikoviče o pránické výživě "Žijeme z energie, jsme energie". Webové stránky Henri Monforta ZDE.


Iveta Deák

Lektorka jógy a terapeutka.
Absolvovala inženýrské studium oboru Ekonomika a řízení stavebnictví na STU v Bratislavě. Pracovala na vrcholových manažerských pozicích v oblasti stavebnictví a nemovitostí v ČR, SR, Rakousku a Rusku. Od roku 2008 intenzivně studovala v oblasti propojení těla a mysli včetně Feng Shui člověka a prostoru, Iyengar jógy, Atma Kriya Jógy, Kundalini Rajja královské jógy a reflexiologie. Od roku 2013 vyučuje jógu jako životní styl na Slovensku a v Rakousku. Poskytuje osobní konzultace v oblasti vědomého života.


 Simona Skřičková

Psycholožka se specializací na dětskou psychologii (pedopsychologii).
Absolvovala magisterské a doktorské studium v oboru psychologie v Brně a v Olomouci. Zaměřuje se na diagnostiku struktury intelektových schopností u dětí a možnosti rozvoje jejich kreativity, potenciálu a emoční inteligence. Využívá principy satiterapie a focusingu. Pracovala jak s dětmi s výukovými a výchovnými problémy, tak s dětmi s mimořádným talentem. Věnuje se také dětem a dospělým po poškození mozku po úrazech, nádorech a cevních mozkových příhodách v organizaci CEREBRUM-Praha.


Zuzana Berenika Préma

Lektorka a mentorka novodobého vzdělávaní dětí.

Zabývá se výukou podle filozofie Marie Montessori téměř dvě desetiletí, učila v předškolních i školních zařízeních a byla u zrodu již několika montessori škol, mnohé také inspirovala k většímu přiblížení se montessori principům. Tvoří projekty v rámci Unie pro krásnější dnešek, z.s. www.detirodinarozvoj